| Home | 365/2012 | in my eye | VW T3 Westfalia | Zbór w Mielcu |

To nie jest reklama!


 

Dziś po nabożeństwie dostałem nową płytę TGD (Trzecia Godzina Dnia). Właściwie jest to komplet dwóch płyt (CD+DVD) z koncertu chóru śpiewającego psalmy (lub utwory inspirowane tekstami psalmów).

Od razu się przyznam, że nie należę do fanów TGD (płytę kupiłem dla żony). Mimo tego z przyjemnością mogę polecić zakup (oczywiście oryginału).
Pominę opis tekstów (podobają mi się), warstwy muzycznej (nie znam się i choć wolę inną muzykę - też się może podobać - rzecz gustu, a de gustibus non disputandum est).

To co chciałbym szczególnie podkreślić to pełen profesjonalizm na całej linii. I to cieszy, że chrześcijanie w naszym kraju robią coś na 100%. Że jakość i dołożenie starań do wszystkiego staje się normą.
Koncert nagrany rewelacyjnie. Przemyślany wystrój, ubiór, zachowanie. Filmiki na ekranach (nad chórem) zrobione na 5+, wszystko zgrane i dopasowane. Patrzy się na to z prawdziwą przyjemnością (no dobra, dobra słucha również z wielką przyjemnością ;) ).
Do ręki dostajemy 2 płyty (CD i DVD), książeczkę w dopracowanym pod każdym względzie boxem. Wszystko opakowane folią. A cena to jedyne 40 zł. Tak, całość za jedyne 40 zł.
Dbałość o szczegóły widać już na oficjalnej stronie www zespołu (link na dole postu/a(?)).

Oczywiście nie muszę pisać, że chrześcijanie kupują oryginały (ze względu na Exodus 20,15). Tak dobrą produkcję trzeba wspierać, by kolejne publikacje były równie dopracowane pod względem jakości. "Godzien robotnik zapłaty swojej" :)

Dodam jeszcze, że przy całym profesjonalnym podejściu nie zostało zatracone to, co "duchowe". Polecam obejrzeć dodatki (zwłaszcza 'help us', 'słabe jest piękne' czy 'spontaniczne intro').
I co da się? Da się!
Można kochać Boga, śpiewać Mu i grać. Uwielbiać Go w Duchu i Prawdzie, a jednocześnie robić to profesjonalnie, tak, że nie tylko nie ma się czego wstydzić. Wprost przeciwnie, jest co stawiać jako wzór.
Jednym słowem: TGD! Wielki szacun!

Linki zewnętrzne:
Oficjalne WWW Trzeciej Godziny Dnia.
tam kupisz równiez płytę TGD"Ps" online.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz